RYBA to znak chrześcijan!
10 maja 2026 roku trzecioklasiści naszej Szkoły przystąpili do Pierwszej Komunii Świętej. Z tej okazji od dyrektora Szkoły Krystyny Jabłońskiej, wychowawcy Lidii Majowicz i księdza Marka Krawczyka otrzymali pamiątkowe podarki: dedykowany list, personalizowaną rybę (znak chrześcijan) oraz słodkości.



















