28 kwietnia 2026r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Groblach odbyły się Gminne Zawody Sportowe „Baw się z nami”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy III: Daria Czerepak, Natalia Potocka, Matylda Pikuła, Milena Zaguła, Aleksandra Guściora, Wojciech Burdzy, Jakub Głuszak, Konrad Głuszak, Szymon Leśniewski i Jakub Majowicz.
Opiekunem była wychowawczyni Lidia Majowicz, która przygotowywała uczniów do tych zawodów. Uczniowie wzięli udział w sztafecie, dodawaniu skoków, zmianie piłek, biegu w workach, rzutach do kosza i strzałach w bramkę. Nasi uczniowie stanęli na podium zajmując II miejsce w tych zawodach. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Gratulujemy uczniom biorącym udział w zawodach!






