W naszej Szkole odbył się koncert SSM I Stopnia w Jeżowem. Na scenie zaprezentowali się uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami. Koncert był wspaniały, za co serdecznie dziękujemy dyrektorowi Markowi Sękielowi, nauczycielom i uczniom.
Informacje o plikach cookie
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...