Życie ma wiele smaków, w tym: smak wakacji! 

Szanowna Pani Dyrektor! Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy, Pedagodzy i Pracownicy PSP w Jeżowem-Podgórzu oraz drogie Dzieci i droga Młodzieży! 

Rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca. Był to dla nas wszystkich trudny czas, szczególnie ze względu na zdalne nauczanie – lekcje w warunkach domowych. W tym okresie dowiedzieliśmy się, jak ważna jest dla nas szkoła; jak ważni są koledzy, koleżanki, nauczyciele… To wszystko sprawiało nam trudność. Przez cztery miesiące byliśmy zobowiązani do nauki we własnych domach, ale w dzisiejszych czasach — w dobie komputerów, sprostaliśmy temu wyzwaniu.

Dziękujemy Pani Dyrektor i całemu Gronu Pedagogicznemu za wspaniałą organizację nauki oraz cierpliwość w tym trudnym czasie. Dziękujemy za lekcje on-line i inne formy komunikacji, aby dotrzeć do naszych dzieci i zrealizować podstawę programową. Miło było słyszeć Państwa w naszych domach!

Dziękujemy za dobrodziejstwa, które zostały wprowadzone w naszej szkole, a w szczególności za e-dziennik Vulcan, który jest dla nas rodziców bardzo wspaniałą formą kontaktu z nauczycielami i wychowawcami. Ponadto pozwala nam zapoznać się z ocenami naszych pociech i lepiej kontrolować ich rozwój.

Słowa wdzięczności kieruję również do Pracowników administracji i obsługi, którzy troszczą się o porządek i ład w naszej szkole oraz czuwają nad jej bezpieczeństwem.

Dziękuję, bo pomimo trudności mogliśmy się razem wspierać w tym trudnym czasie. Mam nadzieję, że spotkamy się w nauczaniu tradycyjnym. 

Ponadto gratuluję dzieciom bardzo dobrych wyników w nauce i wzorowych zachowań. Miło jest widzieć dobre oceny na Waszych świadectwach. Ósmoklasiści, życzę Wam powodzenia w nowych szkołach. Starajcie się zawsze podejmować mądre i słuszne decyzje. Zawsze dobrze wspominajcie szkołę, w której spędziliście swoje dzieciństwo. Powodzenia!

Życzę wszystkim, aby podczas wakacji wypoczęli, nabrali sił oraz powrócili do nauki w szkolnych warunkach. Wspaniałych, zdrowych i bezpiecznych wakacji, pełnych przygód oraz spokojnego odpoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!

W imieniu społeczności rodziców i swoim 

Alicja Wilk-Ożga, przewodnicząca Rady Rodziców 

Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeżowem-Podgórzu